Michelská 12a
145 01 Praha 4
tel.: +420 241 480 136
mail: info@acidotechna.cz
   

UCRETE® DP20 AS

Vysoce odolný podlahový systém. Jedinečná vysoce odolná technologie z polyuretanových pryskyřic s mimořádnou odolností vůči agresivním chemikáliím, s výbornou rázovou houževnatostí a teplotní odolností do +120 °C.

Popis výrobku

UCRETE® DP patří do skupiny výrobků s definovanou povrchovou strukturou vhodný pro aplikace v mokrém i suchém prostředí různých provozů. Systém nabízí jednotnou strukturu povrchu se zvýšenou estetickou hodnotou a zajišťuje tak jednak bezpečnost pro uživatele i atraktivní pracovní prostředí. Hutnost a odolnost systému zajišťuje ideální podlahovou úpravu pro potravinářské, pivovarnické, farmaceutické a chemické provozy, stejně jako v prostředí, kde je vyžadována robustní podlaha s dlouhou životností.

Se svými třemi možnostmi tloušťky a se třemi různými povrchovými profily je UCRETE® DP předurčen ke splnění široké škály servisních a teplotních požadavků na podlahu.

Oblast použití

Podlahový systém UCRETE® je dlouhodobě široce používán v průmyslových provozech více než 30 let, mnoho ze starších podlahových aplikací je dosud stále v provozu. Na vyžádání je k dispozici referenční seznam úspěšných aplikací.

Počítadlo přístupů: