Michelská 12a
145 01 Praha 4
tel.: +420 241 480 136
mail: info@acidotechna.cz
   

UCRETE® MF a MF/AS

Vysoce odolný podlahový systém v tloušťkách 4–6 mm. Jedinečná vysoce odolná technologie z polyuretanových pryskyřic s mimořádnou odolností vůči agresivním chemikáliím.

Popis výrobku

UCRETE®MF zajišťuje hladkou chránící podlahovou krytinu; je vhodný pro aplikace převážně v suchých provozech. Hutnost a nepropustnost systému zajišťuje ideální podlahovou úpravu aplikací pro potravinářské, farmaceutické a výrobní provozy, včetně tzv. čistých provozů, laboratoří, expedičních prostor a skladišť a všude tam, kde je vyžadována robustní podlaha s dlouhou životností. Podlahový systém UCRETE®je dlouhodobě široce používán v průmyslových provozech více než 30 let, mnoho ze starších podlahových aplikací je dosud stále v provozu. Na vyžádání je k dispozici referenční seznam úspěšných aplikací.

Oblast použití

Hutnost a nepropustnost systému zajišťuje ideální podlahovou úpravu aplikací pro potravinářské, farmaceutické a výrobní provozy, včetně tzv. čistých provozů, laboratoří, expedičních prostor a skladišť a všude tam, kde je vyžadována robustní podlaha s dlouhou životností. Podlahový systém UCRETE®je dlouhodobě široce používán v průmyslových provozech více než 30 let, mnoho ze starších podlahových aplikací je dosud stále v provozu. Na vyžádání je k dispozici referenční seznam úspěšných aplikací

Počítadlo přístupů: